تشخیص کالای اصل

شناخت دقیق نیازهاي مشتریان، حرکت به سمت پاسخ دهی به این نیاز هاست تا مشتریان به سازمان هایی با بهره وري بالا تبدیل شوند. شیوه ي کار ما ایجاد روابط بلند مدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش آفرینی براي آنان است. در حال حاضر شرکت عصر ارتباطات آکال با ارائه طیف گسترده محصولات مختلف و همینطور دسترسی مستقیم به واردات انواع کالا آماده ارائه کلیه اقلام در سطوح مختلف آي تی می باشد. 

شرکت HPE از درایو هایی  (HDD & SSD)با کیفیت بالا استفاده می کند به طوری که دارای Firmware خاص خود HPE بوده و با نرم افزارهای HPE منطبق است، این درایو ها (HDD & SSD) در نهایت کیفیت و کارایی و با استانداردهای بالا ساخته می شوند. درایوهای مذکور در مدت های طولانی تحت آزمایش بوده و تمامی مراحل کنترل کیفیت QC را با موفقیت گذرانده و بعد به مرحله تولید انبوه می رسند. این موضوع در مورد همه محصولات HPE صدق میکند ولی از آنجایی که درایوها از حساسیت بیشتری از لحاظ استهلاک و حفظ اطلاعات برخوردار هستند در این مرحله به این موضوع پرداخته شده است.

 

شرکت HPE از سال 2011 تا کنون در پنج مرحله اقدام به تغییر هولوگرام بر روی محصولات خود نموده است. ما در اینجا دو مرحله از آخرین تغییرات را مورد بررسی قرار می دهیم:

منتشر شده مورخ سپتامبر 2021

  • برچسب امنیتی دارای یک تصویر هولوگرافیک است که از لوگوی HPE و عبارتHewlett Packard Enterprise  تشکیل شده است.
  •  این برچسب امنیتی در زوایای مختلف یک اثر سبز رنگ از نور ستاره مانند از خود به نمایش می گذارد.

منتشر شده مورخ آوریل 2019

  • برچسب امنیتی حاوی یک تصویر هولوگرافیک است که به طور متناوب بین لوگوی HPE و یک سکه با علامت تیک تغییر شکل می دهد.
  • ممکن است دایره های سکه مانند کامل نباشند ولی باید بصورت متناوب بین HPE و علامت تیک تغییر شکل دهند و همینطور رنگی بصورت سبز درخشنده داشته باشند.

بسته بندی :

درون جعبه و بسته بندی، درایوها کاملا محافظت شده و با امنیت بالا قرار دارند.

روی بسته بندی و جعبه ها لیبلی وجود دارد که اطلاعات درایو HDD or SSD بر روی آن مشخص شده است و توسط شرکت HPE و همینطور شرکت های اصلی سازنده قابل رهگیری است.

همینطور بر روی درب جعبه یک برچسب امنیتی قرار دارد که میتوان فرایند اعتبار سنجی را قبل از باز نمودن جعبه بر روی کالا انجام داد.